CONNECTING DRIVERS WITH COMPANIES

Job offer

Vairuotojas
Not specified

Location: Lithuania
Truck category: Sunkvežimis su šaldytuvu
Company contacts: Contacts are visible only for registered users
Managers contacts: Contacts are visible only for registered users

  • Posted: 27/11/2018
    Updated: 01/06/2020
  • Views : 513
  • Applied candidates : 9
  • Expiration date : 30/09/2020
Required experience
0
Driving Licenses
CE
Required language
No required language
Driving Route
Europa
Contract
Permanent Job
Starting date
02/12/2018
Special requirements

Ad did not have special requirements

Certificates

95 code

Job description

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:
- krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais;
- darbas su termoreguliuojamomis puspriekabėmis;
- reisai: Lietuva - Olandija - Lietuva.

Reikalavimai

Reikalavimai:
- vairuotojo pažymėjimas su CE kategorija (būtina);
- pradinė profesinė kvalifikacija "95 kodas";
- skaitmeninė tachografo kortelė;
- medicininė pažyma apie tinkamumą dirbti vairuotoju.
- noras dirbti, savarankiškumas, atsakingumas.

Apie darbdavį

Mes esame transporto kompanija, kuri daugiau nei 15 metų specializuojasi tarptautinėje krovinių gabenimo rinkoje. Mūsų kertinė kompetencija – tarptautinis šviežių, šaldytų, greit gendančių ir kitų klimato kontrolės reikalaujančių maisto ir nemaisto produktų gabenimas. Esame aktyvi ir savarankiška transporto paslaugų įmonė, galinti pasiūlyti savo klientams tiek atskiras paslaugas, tiek pilnus paslaugų kompleksus.

Įmonė siūlo

- laiku mokamą atlyginimą;
- geras darbo sąlygas.

About us
Met a truck is a drivers social platform where companies get connected with drivers. Discussions job listings trucking news places to relax and many more important things - all in one place. Read more
Tel: (+370) 676 72 694
Email: info@metatruck.com