THE GREAT CAREER STARTS WITH THE GREAT COMPANY

Job offer

Vairuotojas
85 EUR / Daily

Location: Lithuania
Truck category: Sunkvežimis su šaldytuvu
Managers contacts: Contacts are visible only for registered users

  • Posted: 06/08/2018
    Updated: 01/06/2020
  • Views : 816
  • Applied candidates : 14
  • Expiration date : 30/09/2020
Required experience
1-2
Driving Licenses
C, CE
Required language
English, Russian, German.
Driving Route
Europa
Contract
Permanent Job
Starting date
06/08/2018
Special requirements

Ad did not have special requirements

Certificates

95 code

Job description

Siūlome tolimųjų reisų vairuotojo darbą šaldytuvinėmis puspriekabėmis, tentinėmis puspriekabėmis, priekabomis, 7,5 t. sunkvežimiais.
Darbo pobūdis: Darbas Vokietijoje, kadencijomis 6 darbe/3 namie, 4 darbe/2 namie, 3 darbe/3 namie. Parduotuvių Netto, Lidl, Kaufland aprūpinimas prekėmis, o taip pat tolimieji reisai po Europa. Yra galimybė dirbti pamainomis, du vairuotojai dirba vienu jiems priskirtu vilkiku.
Apgyvendinimas: Vairuotojai apgyvendinami išnuomotame bute.
Atlyginimas: Komandiruotės metu mokami komandiruotpinigiai ir atlyginimas nuo 80 iki 90 EU už kiekvieną dieną nuo vairuotojo kortelės įdėjimo, du kartus per mėnesį. Jokių kuro normų ir papildomų atskaitymų.
Reikalavimai: Reikia turėti bent 1 metų darbo patirtį, 95 kodą, tachografo kortelę, mokėti vieną iš šių kalbų - anglų/vokiečių ar rusų.
Smulkesnė informacija telefonu

About us
Met a truck is a drivers social platform where companies get connected with drivers. Discussions job listings trucking news places to relax and many more important things - all in one place. Read more
Tel: (+370) 676 72 694
Email: info@metatruck.com