OPEN DOORS TO THE WORLD OF TRUCKS

Job offer

Vairuotojas
2400 EUR / Monthly

Location: Lithuania
Truck category: Sunkvežimis su priekaba
Managers contacts: Contacts are visible only for registered users

  • Posted: 06/08/2018
    Updated: 01/06/2020
  • Views : 400
  • Applied candidates : 4
  • Expiration date : 30/09/2020
Required experience
1-2
Driving Licenses
CE
Required language
English, German.
Driving Route
Europa
Contract
Permanent Job
Starting date
06/08/2018
Special requirements

Ad did not have special requirements

Certificates

95 code

Job description

Siūlom darbą patyrusiems tolimųjų reisų vairuotojams.

Darbo pobūdis:
- krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais
- darbas automobiliais MAN ,Volvo,DAF,Scania, MB, Iveco (2014 - 2018 m.), atitinkančiais EURO 5 - 6 standartą
- darbas su tentinėmis puspriekabėmis, kubavykais, konteineriais, šaldytuvais.
- reisai po vakarų Eurpoą ( pagrinde DE, SWE, BeNeLux, FR, IT, CH)
- Kadencijos 6x3, 4x2.
-Dirbama po vieną.

Reikalavimai:
Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija
- kvalifikacija (95 kodas)
-Anglų arba Vokiečių kalbos pagrindai
-atsakingumas , patirtis.

Galimybė rinktis darbo kadencijas – 6 darbe/3 namie, 4 darbe/2 namie. Apmokėjimas - 80-90 Eur už kalendorinę dieną (savaitgaliai apmokami taip pat).
Būtina turėti bent 1 metų darbo patirtį, 95 kodą, tachografo kortelę, ADR būtų privalumas. Susikalbėti anglų arba vokiečių kalbomis. Smulkesnė info tel

About us
Met a truck is a drivers social platform where companies get connected with drivers. Discussions job listings trucking news places to relax and many more important things - all in one place. Read more
Tel: (+370) 676 72 694
Email: info@metatruck.com